18 stycznia w Hotelu Bellotto ***** w Warszawie odbyła się V gala charytatywna na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Gala ta została zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Spotkanie zgromadziło licznych przedstawicieli świata biznesu, mediów i sportu. Galę uświetniły wystąpienia muzyczne – przy akompaniamencie pianina Rafała Mokrzyckiego zaśpiewał Jerzy Grzechnik. Wystąpiła także aktorka i piosenkarka, Maria Niklińska.

angell pokaz mody
ANGELL na charytatywnej gali na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

Aukcja charytatywna podczas gali

Po części oficjalnej odbyła się aukcja charytatywna i licytacja stworzonego przez gwiazdy kalendarza. Nasza marka przekazała na licytację jeden z naszych ręcznie robionych swetrów – został on wylicytowany za kwotę 7 000 zł!  Cieszymy się, że mieliśmy okazję wziąć udział w takim przedsięwzięciu i wspomóc pozyskiwanie funduszy na szczytne cele – czyli wspieranie rozwoju polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzanie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. Tego wieczoru Fundacja zdobyła łącznie 59 000 zł.

ręcznie robiony sweter
Ręcznie robiony sweter przekazany na licytację

ANGELL na wybiegu po raz pierwszy

Na uświetnienie tego wieczoru nasza marka, miała przyjemność zorganizować swój pierwszy pokaz mody, podczas którego zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję. Cieszymy się, że odbyło się  to podczas tak wyjątkowego wydarzenia. Widownia była oczarowana jakością naszych produktów. Podczas tego wieczoru zdobyliśmy kolejne, wierne klientki.

sukienki od polskich projektantów
Modelka w koszuli transparentnej Nela
oryginalne sukienki
Modelka w sukience Gold Dots
oryginalne sukienki od polskich projektantów
Modelka w sukience Adrianna

Write A Comment